Aktualności / Blog

Nowa Wykładowczyni ITBM AGH - Luiza Lipień!

Do kadry wykładowców IT Business Management AGH dołącza Luiza Lipień (Agile Studio) - ekspertka z bogatym doświadczeniem praktycznym! 🚀 🙌 Luizę będziecie mieć okazję spotkać podczas warsztatów “Budowanie kultury Lean i Agile w organizacji”, które odbędą się już tej jesieni 🍂

Luiza to praktyk Agile. Z IT związana od ponad 17 lat. Swoją wiedzę i doświadczenie zbierała zarówno w polskich organizacjach jak i w brytyjskich korporacjach, pełniąc różne funkcje liderskie – od kierownika projektu, szefa działu Scrum Masterów, managera działów deweloperskich, po szefa zwinnych transformacji

Była odpowiedzialna za wiele zmian organizacyjnych (m.in. w Plus Bank S.A., Sygnity S.A., Allegro, PayU, William Hill, GlaxoSmithKline - GSK, Hargreaves Lansdown). Dzięki tym doświadczeniom nauczyła się w jaki sposób tworzyć środowisko, które służy rozwojowi zespołów i jednostek, pozwala im rosnąć, odnosić sukcesy, a jednocześnie zwiększać zadowolenie ich klientów.

Certyfikowany ICF coach, moderator Design Thinking, licencjonowany trener Management 3.0.Swoimi doświadczeniami dzieli się podczas konferencji i meetupów (np. AgileByExample Conference, Agile Warsaw, Scrum Experience Day, Agile Swarming Conference, MGT 3.0 Forward Summit)

Właściciel firmy konsultingowej Agile Studio, w której pełni rolę mentora i trenera w zakresie najlepszych praktyk Lean, Agile, HR oraz rozwoju osobistego.